| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP CB057-60070 power adapter/inverter indoor 50 W Black | €54.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Printeris |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 50 W |
| Izejas spriegums | 32 V |
| Izejas strāva | 1,56 A |
| Savietojamība | HP OfficeJet 6000/6500/7000/7500 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |