Ražotājs: HP
Modelis: H5W93AA
EAN: 0887758149034
HP ElitePad 40W A/C Adapter. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 90-265 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 40 mm, Dziļums: 30 mm, Augstums: 93 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP SMART AC ADAPTER | €22.96 |
|
www.proline.lv |
HP 40W A/C Adapter | €27.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 90-265 V |
| Ieejas frekvence | 47/63 Hz |
| Izejas jauda | 40 W |
| Izejas spriegums | 9.5 V |
| Savietojamība | HP ElitePad |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 93 mm |
| Svars | 245 g |