Ražotājs: HP
Modelis: L65505-003
EAN: 5704174543299
HP L65505-003. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 90 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 74 mm, Dziļums: 74 mm, Augstums: 25,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP L65505-003 strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 65 W Melns | €66.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 90 V |
| Ieejas frekvence | 47 - 63 Hz |
| Ieejas strāva | 1.7 A |
| Izejas jauda | 65 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74 mm |
| Dziļums | 74 mm |
| Augstums | 25,5 mm |
| Svars | 220 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |