| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 00HM613 power adapter/inverter Indoor 45 W Black | €49.50 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Lenovo 45 W, (00HM613) | €66.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 45 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Savietojamība | ThinkPad E450 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |