| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lenovo 45N0260, Kannettava tietokone, Sisätila, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC–DC | €75.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |