Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X20E75067
EAN: 0888228968575
Lenovo 4X20E75067. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 35 mm, Dziļums: 90 mm, Augstums: 25 mm. Iepakojuma platums: 177 mm, Iepakojuma dziļums: 144 mm, Iepakojuma augstums: 53 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 4X20E75067 power adapter/inverter indoor 36 W Black | €98.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 36 W |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 3 A |
| Savietojamība | Lenovo ThinkPad |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 35 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Svars | 154 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177 mm |
| Iepakojuma dziļums | 144 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |