Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X20V24711
EAN: 0195892021261
Lenovo 4X20V24711. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1,8 m, Platums: 129 mm, Dziļums: 53 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 264 mm, Iepakojuma dziļums: 110 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LENOVO THINKCENTRE II | €60.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izejas strāva | 4,5 A |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Savietojamība | ThinkCentre |
| Sertifikācija | CB/CCC/CE/TUV C mark/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU (EAC) GS/Serbia (safety and EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC /UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Platums | 129 mm |
| Dziļums | 53 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 420 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 264 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |