Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X20Z83995
EAN: 0195235084977
Lenovo 4X20Z83995 strāvas adapteris ir augstas kvalitātes ierīce, kas nodrošina stabila sprieguma piegādi un 230 W jaudu jūsu PC darbināšanai. Ar ieejas sprieguma diapazonu no 100 līdz 240 V un frekvenču diapazonu no 50 līdz 60 Hz, šis strāvas adapteris spēj darboties dažādos apstākļos. 1,8 metru garais kabelis nodrošina pietiekamu attālumu starp datoru un strāvas pieslēgumu.
Šis strāvas adapteris ir sertificēts ar CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU (EAC) GS/Serbia (safety & EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUCAS Australia safety (ANZ) KC/BIS/MCINET, tādējādi nodrošinot augstas kvalitātes standartus un lietojumu visā pasaulē.
Produkts ir izgatavots melnā krāsā, kas piešķir tam stilīgu izskatu. Šis viegls un kompaktais strāvas adapteris ir ērti transportējams un lietojams, ar platuma mēru 200 mm, dziļuma mēru 100 mm un augstuma mēru 25,4 mm, tādējādi neradot pārāk lielu slodzi uz jūsu darba galdiņa.
Lenovo 4X20Z83995 strāvas adapteris ir ideāli piemērots Lenovo datoru lietotājiem, nodrošinot stabilu un uzticamu sprieguma piegādi. Iedarbības temperatūras diapazons no 5 līdz 40°C un mitruma diapazons no 8 līdz 80% padara to piemērotu dažādiem apstākļiem, nodrošinot jūsu datora vienmērīgu darbību.
Iepakojumā ir iekļauts viens strāvas adapteris ar iepakojuma svaru 1,2 kg un iepakojuma tipu - kaste. Iepakojuma izmēri ir sekojoši: dziļums 380 mm, platums 150 mm un augstums 52 mm. Šīs izmērs padara to ērti glabājamu un transportējamu. Tas var tikt piegādāts ar gaisa vai jūras kravu, izmantojot harmonizētās sistēmas (HS) kodu 85044095.
Ja jums nepieciešama uzticama, droša un vienkārši lietojama strāvas adapteris, tad Lenovo 4X20Z83995 strāvas adapteris ir perfekta izvēle jums.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X20Z83995 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 230 W Musta | €203.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.5 A |
| Izejas jauda | 230 W |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Sertifikācija | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU (EAC) GS/Serbia (safety & EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUCAS Australia safety (ANZ) KC/BIS/MCINET |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 25,4 mm |
| Svars | 880 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 380 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 1,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |