Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X21L38724
EAN: 0195892082910
Lenovo 4X21L38724. Mērķis, rezultāts: PC (dators), Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1,8 m, Platums: 126 mm, Dziļums: 77 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 264 mm, Iepakojuma dziļums: 110 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X21L38724 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila Musta | €68.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | PC (dators) |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.5 A |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izejas strāva | 6,75 A |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Sertifikācija | CCC/BSMI/CB/CE/FCC Morocco/SEC/CU ROHS NOM/PSB/PSE/NRCS SII/TUV-GS/Ukraine/UL/RCM/ISC SONCAP/KEBS/Serbia Uzbekistan/TUV-S/INSM Kucas/CECP /AU MEPS KCC/NRCan (VI) NOM-029/CU/BIS |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Platums | 126 mm |
| Dziļums | 77 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 550 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 264 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |