| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 5A10H42925 strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 45 W Melns | €75.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Izejas jauda | 45 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izejas strāva | 2,25 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 170 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 147 mm |
| Iepakojuma augstums | 57 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |