| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 65W 3pin power adapter/inverter indoor | €33.30 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Lenovo 65 W, (45N0497) | €69.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Savietojamība | ThinkPad T440s |
| Darbības rādītāji | |
| Savienotājs(i) | 3-pin |
| Dizains | |
| LED indikatori | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |