Ražotājs: Lenovo
Modelis: FRU03X6274
EAN: 5712505812150
Lenovo 65W DC Travel Adapter (Slim Tip). Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Auto, Izejas jauda: 65 W. DC izejošais spriegums: +12V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 28 mm, Dziļums: 1435 mm, Augstums: 20 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 65W DC Travel Adapter (Slim Tip) strāvas adapteris & pārveidotājs Auto Melns | €73.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Auto |
| Izejas jauda | 65 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28 mm |
| Dziļums | 1435 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 130 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| DC izejošais spriegums | +12V |