Ražotājs: Lenovo
Modelis: 92P1153
EAN: 0689076388443
Lenovo 92P1153. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 43 mm, Dziļums: 104 mm, Augstums: 29 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 92P1153 power adapter/inverter 65 W Indoor Black | €75.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 18 V |
| Savietojamība | ThinkPad T60, T60p |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 43 mm |
| Dziļums | 104 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Svars | 260 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |