Ražotājs: Lenovo
Modelis: FRU01FR030
EAN: 5711783873631
Lenovo FRU01FR030. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo FRU01FR030 strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 65 W Melns | €56.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izejas strāva | 3,25 A |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |