Ražotājs: NETGEAR
Modelis: PAV12V-100EUS
EAN: 0606449109689
NETGEAR PAV12V. Mērķis, rezultāts: WLAN piekļuves punkts, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 220 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Netgear PAV12V-100EUS | €18.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | WLAN piekļuves punkts |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 47/63 Hz |
| Ieejas strāva | 0.9 A |
| Izejas jauda | 30 W |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 2,5 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |