Ražotājs: Origin Storage
Modelis: 100WUSB-C-BTI-UK
EAN: 5059902010889
Origin Storage 100WUSB-C-BTI-UK. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage 100WUSB-C-BTI-UK strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 100 W Melns | €53.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 100 W |
| Izejas spriegums | 5 - 20 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |