Ražotājs: Origin Storage
Modelis: ADP-C45W/EU
EAN: 5056006159025
Origin Storage ADP-C45W/EU. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. USB savienotājs: USB Veids-C. Produkta krāsa: Melns. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage ADP-C45W/EU strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 45 W Melns | €36.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 45 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Darbības rādītāji | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |