Ražotājs: ProXtend
Modelis: AC120W7450
EAN: 5714590116007
ProXtend AC120W7450. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Kabeļa garums: 0,8 m. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ProXtend AC120W7450 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 120 W | €52.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Izejas jauda | 120 W |
| Izejas spriegums | 18.5 V |
| Izejas strāva | 6,5 A |
| Efektivitāte | 89 % |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārstrāva, Pārslodze, Īssavienojums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP Envy 15, HP Envy 15-1000, HP Envy 15-1009TX, HP Envy 17-1000, HP Envy 17-1100, HP Envy 17-1200, HP Envy 17-2000, HP Pavilion dv6-2000, HP Pavilion dv6-3042TX, HP Pavilion dv6-3181nr, HP Pavilion dv6-6102ax, HP Pavilion dv8, HP Pavilion dv8-1000, HP Pavilion DV8-1093, HP Pavilion DV8T, HP Pavilion DV8T-1000, HP Pavilion HDX18, HP Pavilion HDX18-1020, HP Pavilion HDX18-1023, HP Pavilion HDX18-1024, HP Pavilion HDX18-1025, HP Pavilion HDX18-1027, HP Pavilion HDX18-1058, HP Pavilion HDX18-1180, HP Pavilion HDX18t, HP Pavilion HDX18t-1000, HP Pavilion HDX18t-1100, HP Pavilion HDX18t-1200 HP 609941-001, HP 384021-022, HP 384022-002, HP 384023-001, HP 384023-002, HP 384023-003, HP 391174-001, HP 397747-001, HP 397747-003, HP 397803-001, HP 463556-002, HP 463953-001, HP 519331-001, HP 519331-002, HP 608426-001, HP 608426-002, HP 609941-001, HP 613154-001, HP A120A00AL-HW01, HP ED519AA, HP PA-1121-42HH, HP PA-1121-42HN, HP PA-1121-42HQ, HP PPP016C, HP PPP016H, HP PPP016L-E |
| Sertifikācija | CE |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 0,8 m |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Dizains | |
| LED indikatori | |
| Piemērots iekštelpām | |
| Piemērots izmantošanai ārpus telpām | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |