Ražotājs: ProXtend
Modelis: DC100WUN
EAN: 5714590008678
ProXtend DC100WUN. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 12 - 24 V. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Polikarbonāts (PC), Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS). Ilgtspējas sertifikāti: RoHS. Kabeļa garums: 1,75 m. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | DC1-to-DC2 |
| Ieejas spriegums | 12 - 24 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 12 A |
| Izejas jauda | 100 W |
| Izejas spriegums | 19.5 V |
| Izejas strāva | 5,2 A |
| Efektivitāte | 89 % |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārstrāva, Pārslodze, Īssavienojums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Savietojamība | 7.9mm*5.5mm For IBM LENOVO 20V3.25A/4.5A 7.4*5.0mm For Hp 18.5V3.5A 19.5V3.33A 19V4.74A 6.5mm*4.4mm For SONY LG 19V1.3A/1.7A/2.1A 19.5V2A/3.33A/3.9A/4.7A 5.5*3.0mm For Samsung 19V3.15A 19V3.16A 19V4.22A 19V4.74A 5.5*2.5mm For Toshiba Lenovo ASUS 19V3.42A 19V3.95A 19V4.74A 20V3.25A 20V4.5A 5.5mm*1.7mm For Acer 19V3.42A 19V3.95A 19V4.74A 4.5*3.0mm For Dell 19.5V3.34A 19.5V4.62A 4.5*3.0mm For HP 19.5V3.33A 19.5V4.62A 4.0*1.35mm For Asus 19V3.42A 4.0*1.7mm New For LENOVO 20V3.25A 20V4.5A 3.0*1.0 For Asus/Samsung/Acer 19V 2.1A/2.37A/3.16A 2.5*0.7 For Asus 19V 1.58A/2.1A 7.4*5.0mm For Dell 19.5V3.34A 19.5V4.62A USB Type For LENOVO IBM 20V2.25A 20V3.25A 20V4.5A 4.8*1.7mm Black For Hp 19.5V3.33A 4.5*3.0mm For Asus 19V3.42A |
| Sertifikācija | CE |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Polikarbonāts (PC), Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| LED indikatori | |
| Piemērots izmantošanai ārpus telpām | |
| Piemērots iekštelpām | |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,75 m |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |