Ražotājs: QNAP
Modelis: SP-1BAY-ADAPTOR
EAN: 0885022000937
QNAP SP-1BAY-ADAPTOR. Mērķis, rezultāts: Uzglabāšanas serveris, Barošanas avota tips: Universāls, Izejas jauda: 40 W. Produkta krāsa: Melns. Platums: 140 mm, Dziļums: 181 mm, Augstums: 40 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
POWER ADAPTOR FOR 1 BAY NAS | €75.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Uzglabāšanas serveris |
| Barošanas avota tips | Universāls |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Izejas jauda | 40 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1 |
| Noņemami strāvas konektori | |
| Savietojamība | TS-109/110/119/119P+/119P II |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 181 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 300 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Papildus informācija | |
| Daudzums | 1 |