Ražotājs: QNAP
Modelis: SP-2BAY-ADAPTOR-84W
EAN: 4712511122008
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-84W. Izejas jauda: 84 W, Savietojamība: TS-239 Pro/239 Pro II/259 Pro/SS-439 Pro. Produkta krāsa: Melns. Platums: 140 mm, Dziļums: 181 mm, Augstums: 40 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-84W strāvas adapteris & pārveidotājs Melns | €72.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jauda | 84 W |
| Savietojamība | TS-239 Pro/239 Pro II/259 Pro/SS-439 Pro |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 181 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 350 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |