| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BN44-00721A strāvas adapteris & pārveidotājs Melns | €41.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Monitors |
| Ieejas spriegums | 14 V |
| Ieejas strāva | 3.215 A |
| Izejas spriegums | 100 - 240 V |
| Savietojamība | S27D590C, S27E591C, U28E590D |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |