Ražotājs: Toshiba
Modelis: PA3396E-1ACA
EAN: 4026203334076
Toshiba AC Adapter, 19V DC, 3.42A, 65W 3-Pin. Ieejas spriegums: 100~240V 50/60Hz, Izejas spriegums: 19 V. AC adaptera izvades strāva: 3,42 A. Produkta krāsa: Melns. Svars: 305 g. Dimensijas (WxDxH): 108 x 46,5 x 28 mm, Pārdevējs: Toshiba / API, AC adaptera svars: 305 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba AC Adapter, 19V DC, 3.42A, 65W 3-Pin power adapter/inverter Black | €100.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieejas spriegums | 100~240V 50/60Hz V |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 305 g |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 108 x 46,5 x 28 mm |
| AC adaptera svars | 305 g |
| Pārdevējs | Toshiba / API |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera izvades strāva | 3,42 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |