Ražotājs: Toshiba
Modelis: PA3822U-1ACA
EAN: 0608641894660
Toshiba PA3822U-1ACA. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 94 mm, Dziļums: 25,4 mm, Augstums: 45,7 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba PA3822U-1ACA power adapter/inverter Indoor 45 W Black | €90.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 45 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 2,37 A |
| Savietojamība | Toshiba Satellite T210D, T215D, T230, T235, T235D; libretto W100 and W105 series |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 94 mm |
| Dziļums | 25,4 mm |
| Augstums | 45,7 mm |
| Svars | 207 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |