Ražotājs: Toshiba
Modelis: PA5034U-1ACA
EAN: 0044113494257
Toshiba PA5034U-1ACA. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1,981 m, Platums: 50,8 mm, Dziļums: 127 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba PA5034U-1ACA power adapter/inverter 75 W Indoor Black | €70.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 75 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 3,95 A |
| Papildus strāvas savienotāji | 1 |
| Noņemami strāvas konektori | |
| Savietojamība | Toshiba Satellite A100-S2211TD, A100-S8111TD w/ Intel Celeron M CPU, A100-ST3211TD, A105-S101, A105-S101x, A105-S171, A105-S171x, A105-S2xxx, A105-S271, A105-S271x, A105-S361, A105-S361x, A105-SP461, E205, C645, C645D, C650, C650D, C655, C655D, C675, C675D, E205, E305, L45-S7409, L45-S7419, L45-S-7423, L45-S7424, M60, M65, R845, R945, T115, T135, T210D, T215D, T230, T235, T235D, U300, U305, U500, U505; Satellite Pro T110, T130; and Tecra M8, R840 & R850, R940, R950 |
| Sertifikācija | Energy Star 2.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,98 m |
| Platums | 50,8 mm |
| Dziļums | 127 mm |
| Augstums | 30,5 mm |
| Svars | 300,5 g |