Ražotājs: Urban Factory
Modelis: ALI90UF
EAN: 3760170849133
Urban Factory ALI90UF. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 110-240 V. USB izejas spriegums: 5 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Pievienoti kabeļi: AC, Iepakojuma platums: 191 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Laadija Urban Factory ALI90UF 90 W | €48.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 110-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Efektivitāte | 8 % |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Papildus strāvas savienotāji | 10 |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 191 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 400 g |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Darbības rādītāji | |
| USB versija | 2.0 |
| USB izejas spriegums | 5 V |