Ražotājs: Gastroback
Modelis: 40145
EAN: 4016432401458
Gastroback Advanced Vital. Produkta veids: Lēns sulas spiedējs, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Vadības paneļa krāsa: Melns. Jauda: 150 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 190 mm, Dziļums: 185 mm, Augstums: 420 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Gastroback 40145 Slow Juicer Advanced Vital | €137.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lēns sulas spiedējs |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Apgriezienu ātrums | 70 RPM |
| Mīkstās masas tvertne | |
| Sulas trauks | |
| Noņemams sulas trauks | |
| Auklas garums | 1,05 m |
| Viegli montēt | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Kontroles tips | Pogas |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Viegli tīrāms | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Reversēšana | |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | |
| Pārtikas stūmējs | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 150 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Pārtraukuma laiks | 30 min |
| Nepārtrauktas darbības laiks (maks.) | 15 min |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 185 mm |
| Augstums | 420 mm |
| Svars | 3,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Tīramā suka | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |