Ražotājs: Moulinex
Modelis: ZU420E10
EAN: 3016661152689
Moulinex Juice & Clean ZU420E. Produkta veids: Lēns sulas spiedējs, Produkta krāsa: Alumīnijs, Melns, Vadības paneļa krāsa: Melns. Materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Plastmasa, Filtra materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 150 W. Platums: 185,2 mm, Dziļums: 256,2 mm, Augstums: 421,9 mm. Iepakojuma platums: 268 mm, Iepakojuma dziļums: 387 mm, Iepakojuma svars: 6,58 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Elektriline Mahlapress Moulinex ZU420E10 Must 150 W 800 ml 150 W | €246.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lēns sulas spiedējs |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Apgriezienu ātrums | 80 RPM |
| Mīkstās masas tvertne | |
| Mīkstās masas konteinera tilpums | 0,8 L |
| Sulas trauks | |
| Sulas trauks | 0,8 L |
| Padeves caurules diametrs | 4,5 cm |
| Vārpstas veids | Vertikāls gliemezis |
| Filtru skaits | 2 pcs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tiešā plūsma | |
| Pretpilēšanas funkcija | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Krūzes kapacitāte | 0,8 L |
| Putu atdalītājs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 150 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 185,2 mm |
| Dziļums | 256,2 mm |
| Augstums | 421,9 mm |
| Svars | 3,99 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Recepšu grāmata | |
| Tīramā suka | |
| Iepakojuma platums | 268 mm |
| Iepakojuma dziļums | 387 mm |
| Iepakojuma svars | 6,58 kg |
| Iepakojuma augstums | 320 mm |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Filtra materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Materiāls | Plastmasa |