Ražotājs: Philips
Modelis: HR1922/20
EAN: 6923410752533
Philips Avance Collection Sulu spiede HR1922/20. Produkta veids: Sulu spiedes, Produkta krāsa: Metālisks, Ekrāna veids: LED. Krūzes materiāls: Plastmasa, Materiāls: Stirola akrilnitrils (SAN), Krūkas materiāls: SAN. Jauda: 1200 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 200-240 V. Platums: 250 mm, Dziļums: 296 mm, Augstums: 432 mm. Iepakojuma platums: 550 mm, Iepakojuma dziļums: 320 mm, Iepakojuma svars: 4,7 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sulčiaspaudė Philips Juicer HR1922/20 Nerūdijantis plienas, 1200 W, Extra large fruit input, Greičių skaičius 2 HR192220 (8710103777380) Sulu spiede | €230.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Sulu spiedes |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Ekrāna veids | LED |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Mīkstās masas konteinera tilpums | 2,1 L |
| Sulas trauks | |
| Sulas trauks | 1 L |
| Noņemams sulas trauks | |
| Padeves caurules diametrs | 8 cm |
| Auklas garums | 1 m |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Krūzes kapacitāte | 1 L |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Viegli tīrāms | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Mīkstuma konteiners | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 200-240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 296 mm |
| Augstums | 432 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Krūze | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma platums | 550 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma svars | 4,7 kg |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | SAN |
| Krūzes materiāls | Plastmasa |
| Materiāls | Stirola akrilnitrils (SAN) |