Ražotājs: Philips
Modelis: HR1856/70
EAN: 8710103892014
Philips Viva Collection HR1856. Produkta veids: Lēns sulas spiedējs, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LED. Jauda: 800 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lēns sulas spiedējs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LED |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Mīkstās masas tvertne | Jā |
| Mīkstās masas konteinera tilpums | 1,2 L |
| Sulas trauks | Jā |
| Trauka tilpums | 2 L |
| Padeves caurules diametrs | 7,5 cm |
| Auklas garums | 1 m |
| Drošības skava(s) | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Neslīdoša pamatne | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| . Trauku pierādījums piederumi | Jā |
| Pretpilēšanas funkcija | Jā |
| Sulas krūze | 800 ml |
| QuickClean | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |