| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Epson REMOTE CONTROLLER,E 1512200 | €21.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Projektors |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savienojamie produkti | EB-Z8000W, EB-Z8000WU, EB-Z8000WUNL, EB-Z8050W, EB-Z8050W NL |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 190 mm |
| Dziļums | 67 mm |
| Augstums | 36 mm |
| Svars | 100 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |