| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Epson REMOTE CONTROLLER 1566090 | €15.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Projektors |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savienojamie produkti | EB-1761W, EB-1771W, EB-1776W |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 154 mm |
| Dziļums | 69 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 70 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |