| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Epson Remote Controller 1599176 | €16.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Projektors |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savienojamie produkti | EB-945, EB-955W, EB-S17, EB-W03, EB-W18, EB-W22, EB-X18, EB-X20, EH-TW490 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 143 mm |
| Dziļums | 47 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Svars | 66 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |