| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaugjuhtimispult Nutiteleviisorile Ewent EW1575 Must | €14.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Baterija | |
| Iebūvēts akumulators | |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Televīzija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Programmatūra | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 2000, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Garums | 205 mm |
| Svars | 83 g |