Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Darbības frekvence | 433/868 MHz |
| LED indikatori | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Viedās mājas ierīces |
| Zīmolu saderība | Ezviz |
| Savienojamie produkti | A1 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Pogu skaits | 5 |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 14 - 131 °F |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 63 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 15,4 mm |
| Svars | 13,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 50 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Baterija | |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Baterijas mūžā ilgums | 8760 h |
| Jaudas patēriņš | 40 mA |