| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Philips 22AV1601B télécommande IR Wireless TV Appuyez sur les boutons | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Interfeiss | IR Bezvadu |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Televīzija |
| Zīmolu saderība | Philips |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | Nē |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 48 mm |
| Dziļums | 184 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Baterija | |
| Atkārtoti uzlādējams | Nē |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |