| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips 22AV1903A tālvadības pults Televīzija Nospiežamās pogas | €12.01 |
|
www.pure-gaming.fr |
Philips 22AV1903A télécommande TV Appuyez sur les boutons | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Televīzija |
| Zīmolu saderība | Philips |
| Savienojamie produkti | EasySuite |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 48 mm |
| Dziļums | 184 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Baterija | |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |