Ražotājs: Philips
Modelis: 22AV2025B/00
EAN: 8718863021842
Philips 22AV2025B. Zīmolu saderība: Philips, Tālvadības pults pareiza lietošana: Televīzija, Interfeiss: Bluetooth sistēma, Ieejas tips: Nospiežamās pogas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips 22AV2025B tālvadības pults Bluetooth sistēma Televīzija Nospiežamās pogas | €20.29 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Televīzija |
| Zīmolu saderība | Philips |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 205 mm |
| Dziļums | 53 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Baterija | |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |