Ražotājs: Philips
Modelis: SRP3011/10
EAN: 4895185619477
Philips Perfect replacement SRP3011/10. Zīmolu saderība: Jebkurš zīmols, Tālvadības pults pareiza lietošana: DTV, Televīzija, Interfeiss: IR Bezvadu. Atbalstāmo ierīču skaits: 1, Maksimālais diapazons: 10 m. Ieejas tips: Nospiežamās pogas, Pogu skaits: 30
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaugjuhtimispult Philips SRP3011/10 Must | €12.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmo ierīču skaits | 1 |
| Maksimālais diapazons | 10 m |
| Frekvenču diapazons | 24 - 55 kHz |
| Pārraides leņķis | 45 ° |
| Sertifikācija | CE Mark |
| Dizains | |
| Interfeiss | IR Bezvadu |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | DTV, Televīzija |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Pogu skaits | 30 |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 170 g |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 129,5 x 43,2 x 274,3 mm |
| Baterija | |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas mūžā ilgums | 8760 h |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 113 g |
| Ārējā kartons | |
| Svars ārējā kaste | 19,3 cm |
| neto svars (ārējā kaste) | 0,684 kg |
| Taras svars (ārējā kaste) | 0,736 kg |
| Garums ārējā kaste | 29,2 cm |
| Bruto svars (ārējā kaste) | 1,42 kg |
| Svars iekšējā kaste | 16 cm |