| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pilot RTV Sony Remote Commander | €60.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Interfeiss | Vadu |
| Zīmolu saderība | Sony |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 30 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |