| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Veho Cave tālvadības pults WiFi Viedās mājas ierīces Nospiežamās pogas | €25.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Interfeiss | WiFi |
| Tālvadības pults pareiza lietošana | Viedās mājas ierīces |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Pogu skaits | 4 |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais diapazons | 200 m |
| Darbības frekvence | 433.92 MHz |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 50 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 33 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Augstums | 58 mm |
| Svars | 16 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 38 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 59 mm |
| Iepakojuma svars | 24 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Baterija | |
| Atkārtoti uzlādējams | Nē |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas performance | 200 mAh |
| Jaudas patēriņš | 7,5 mA |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Oriģinālās kastes platums | 280 mm |
| Kastes garums (Master) | 220 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 180 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,7 kg |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |