Ražotājs: AVM
Modelis: 20002743
EAN: 4023125027437
AVM FRITZ!Powerline 546E WLAN Set. Maksimālais datu pārraides ātrums: 500 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Ethernet LAN saskarnes tips: Ātrais Ethernet. Enerģija patēriņš: 6 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Strāva: 10 A. Produkta krāsa: Balts. Platums: 59 mm, Dziļums: 41 mm, Augstums: 132 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
AVM FRITZ!Powerline 546E WLAN Set, PowerLAN PowerLAN | €126.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 500 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartu | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Iebūvētas kontaktligzdas | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59 mm |
| Dziļums | 41 mm |
| Augstums | 132 mm |
| Svars | 220 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 6 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Strāva | 10 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |