Ražotājs: D-Link
Modelis: DHP-601AV/E
EAN: 0088020919298
Papildiniet savu mājas tīklu ar D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Ethernet LAN. Šis uzticamais powerline tīkla adapteru komplekts ietver divas vienības, ļaujot jums viegli paplašināt Ethernet savienojumu visā jūsu mājā.
Ar maksimālo datu pārsūtīšanas ātrumu 1000 Mbit/s jūs varat baudīt ātrus un stabilus interneta ātrumus visām jūsu tiešsaistes aktivitātēm. Ethernet LAN interfeiss nodrošina vienmērīgu savienojumu, savukārt IEEE 802.3 un IEEE 802.3u tīkla standarti nodrošina saderību ar dažādiem ierīcēm.
D-Link PowerLine AV2 atbalsta 128-bitu AES drošības algoritmus, nodrošinot jūsu tīkla aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi. Ērtie LED indikatori ļauj jums vienmēr uzzināt, kā ir ar powerline savienojuma stāvokli.
Šie powerline adapteri ir izstrādāti elegantā baltā krāsā un harmoniski iekļaujas jebkurā mājas interjerā. Katras vienības kompaktais izmērs - 30 mm (A) x 87.5 mm (P) x 62.2 mm (D) - nodrošina iespēju ievietot tās ciešās vietās, neatstājot nevajadzīgu sašaurināšanos.
Uzstadīšana ir vienkārša. Vienkārši ievietojiet vienu adapteri savā esošajā maršrutētājā un savienojiet to ar izvēlēto ierīci, izmantojot pievienoto Ethernet kabeli. Tad iespraust otro adapteri jebkurā mājas elektrības rozetē, lai paplašinātu tīklu šajā zonā.
D-Link PowerLine AV2 ir UL un FCC sertificēti, nodrošinot tā drošību un atbilstību nozares standartiem. Tas patērē mazu jaudu - 3.7W, un atbalsta AC ieejas spriegumu 100-240V un frekvenci 50-60Hz.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai produktam nav iebūvētas elektroenerģijas rozetes. Tas darbojas, balstoties uz HomePlug AV powerline standartu un tam ir tikai viens Ethernet LAN (RJ-45) ports savienojamībai.
Justiet ērtību un uzticamību ar D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Ethernet LAN. Paplašiniet savu tīklu bez piepūles un izbaudiet bezproblēmu interneta savienojamību visā jūsu mājā.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Iebūvētas kontaktligzdas | |
| PowerLine standarts | HomePlug AV |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 87,5 mm |
| Dziļums | 62,2 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Iepakojuma platums | 104 mm |
| Iepakojuma dziļums | 137 mm |
| Iepakojuma augstums | 95 mm |
| Iepakojuma svars | 343 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 3,7 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Dizains | |
| LED indikatori | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Sertifikācija | UL, FCC |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,09 m |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 1100 pcs |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 1100 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 110 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 439,5 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 439,5 kg |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 110 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 3,43 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 2,09 m |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85171800 |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 110 cm |
| Transportējamās kastes platums | 22,1 cm |
| Transportējamās kastes garums | 49,1 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 17,8 cm |
| Transportējamās kastes svars | 3,85 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |