Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-PA7019P KIT(FR)
EAN: 4897098688373
TP-Link TL-PA7019P KIT. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet. Enerģija patēriņš: 2,3 W, Jaudas patēriņš (standby): 0,5 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 V. Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE, RoHS. Platums: 58 mm, Dziļums: 42 mm, Augstums: 95 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Tīkla standarts | IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Iebūvētas kontaktligzdas | |
| PowerLine standarts | HomePlug AV2 |
| Modulācija | OFDM |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES |
| Maksimālā darbības distance | 300 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 2,3 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac saderība | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |