Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-WPA8630P KIT (DE)
EAN: 6935364082796
TP-Link TL-WPA8630P KIT. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1200 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet. Jaudas patēriņš (standby): 5 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Produkta krāsa: Balts, Antenas tips: Iekšējs, Sertifikācija: FCC, CE. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1200 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 300,867 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Iebūvētas kontaktligzdas | Jā |
| PowerLine standarts | HomePlug AV2 |
| Modulācija | OFDM |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES, WEP, WPA, WPA2, WPS |
| Maksimālā darbības distance | 300 m |
| Šifrēšanas poga | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| MIMO | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Dizains | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| LED indikatori | Jā |
| Produkta krāsa | Balts |
| Sertifikācija | FCC, CE |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac saderība | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |