| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.0904 tīkla kabelis Pelēks 305 m Cat6e F/UTP (FTP) | €154.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6e |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Sertifikācija | ANSI / TIA / EIA 568-B-1, CAT6, ISO / IEC 11801 CLASE E, CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2 IEC 60332-1-2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 380 mm |
| Iepakojuma dziļums | 390 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 12,5 kg |