| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A133-0199 câble de réseau Blanc 3 m Cat5e U/UTP (UTP) | €5.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 88 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |