Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 1 tips | |
| Konektora 2 tips | |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 3,6 kg |
| Vienības apjoms | 7290 cm³ |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 425 mm |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Kastes svars (Master) | 14,4 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 34510 cm³ |