Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Zils |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Kabeļa šķiedras klase | Dca |
| Ethernet interfeisa tips | Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Sertifikācija | CPR Dca-s2,d2 ,a1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 420 mm |
| Iepakojuma dziļums | 420 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 13,5 kg |
| Vienības apjoms | 37044 cm³ |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Nesatur | Halogēns |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 470 mm |
| Kastes garums (Master) | 440 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 440 mm |
| Kastes svars (Master) | 13,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 90992 cm³ |