Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 500 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora 1 tips | Nē |
| Konektora 2 tips | Nē |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Sertifikācija | ANSI / TIA / EIA 568-B- 1, CAT6, ISO/IEC 11801 CLASS E (2nd Edition), CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2. Resistance to the propagation of flames according to IEC 60332-1-2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 380 mm |
| Iepakojuma dziļums | 380 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 14 kg |
| Vienības apjoms | 38988 cm³ |
| Iepakojuma tips | Spole |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 400 mm |
| Kastes garums (Master) | 400 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Kastes svars (Master) | 14 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 46400 cm³ |